Svarbi kiekviena detalė

Svarbi kiekviena detalė

Instaltika – Lietuvoje gerai žinomas vardas, vertinamas dėl patikimų krovimo technikos rampų namelių konstrukcijų, specialistų teikiamų visų tipų pramoninių vartų montavimo paslaugų ir atsidavimo aukštiems kokybės standartams.

Slinkite žemyn

Paslaugos

Pramoninių pakeliamų, greitaeigių, priešgaisrinių vartų montavimas

Atlikdami darbus visada prisitaikome prie unikalių kliento poreikių, o atsakingas dėmesys detalėms kiekviename vartų montavimo etape užtikrina funkcionalumą, saugumą ir ilgaamžiškumą.

Krovimo technikos rampų, visų tipų pramoninių vartų remontas

Teikiame kvalifikuotų technikų atliekamas krovimo technikos rampų bei visų tipų pramoninių vartų remonto paslaugas – padėsime užtikrinti minimalias prastovas ir nenutrūkstamą jūsų veiklos sklandumą!

Krovimo technikos rampų namelių gamyba

Tikime, jog kokybė prasideda nuo pamatų. Būtent todėl rampos namelius gaminame preciziškai, naudodami pažangias technologijas ir siekdami užtikrinti jų tvirtumą bei ilgaamžiškumą.

Paslaugos

Kodėl Instaltika?

Instaltika – Lietuvoje gerai žinomas vardas, vertinamas dėl patikimų krovimo technikos rampų, rampų namelių, visų tipų pramoninių bei buitinių vartų konstrukcijų ir specialistų teikiamų montavimo paslaugų.

  • Į kiekvieną projektą atsinešame unikalų techninių naujovių ir profesinės atsakomybės derinį, taip užtikrindami, kad kiekvienas montavimo, remonto ar gamybos darbas ne tik atitiktų, bet ir viršytų kliento lūkesčius.
  • Neatsiliekame nuo naujausių pramonės tendencijų ir nuolat tobuliname savo paslaugas, kad mūsų sprendimai ne tik būtų aukščiausios įmanomos kokybės, bet ir visada atitiktų jūsų veiklos tikslus.
  • Turime ilgametę patirtį bendradarbiaujant su žymiausiais pramoninių vartų ir krovimo technikos gamintojais.
  • Darbuotojų gerovė – mūsų sėkmės pagrindas. Buriame motyvuotą savo srities specialistų komandą, į priekį vedamą noro nuolat tobulėti.

Projektai

Naudojame slapukus lankytojų naršymui pagerinti.